Wychowanie młodego psa – jaką karmę pozyskać dla małego szczeniaka?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla psów. Razem z życzeniami użytkowników w ich propozycji można odszukać karmy dla dużych psów, oraz także i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to zatem wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dużych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze dostarcza? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania oraz opisać ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree utworzyła dwa typy żywności: karmy suche i karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe podstawowe w ofercie firmy odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras psów i 3 typy żywności przeznaczone dla psów ras miniaturowych dużych plus średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została skomponowana poprzez zbiór kompetentnych ekspertów z myślą o tym, żeby zapewnić szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków małych piesków. Ponadto karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w okresie znacznego wzrostu. Obok walorów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Zawiera zboża, niesamowitą porcję mięcha (26%), oleje plus tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Sprawdź najlepsze karmy dla psów https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce bądź w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałki skąpane w galaretce, która usprawnia trawienie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie tylko świetna, ale i odpowiednia i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odpowiedzialne za silne oraz zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), pogłębiające odporność (witamina E plus minerały) tudzież wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Dodając oferta marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest względnie bogata, umiemy w niej wyszukać również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Również są to karmy przygotowane przez firmę, która występuje na rynku od wielu lat oraz wciąż polepsza swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim oraz ekspertów z którymi współpracuje. Dzięki temu są więc to karmy doskonale wpasowane do potrzeb mocno rozwijających się szczeniąt również ze względu na walory kaloryczne, jak także smakowe.